• banner

O nas

Materiały budowlane w Wąwolnicy

Proponujemy wysokiej jakości chemię budowlaną, materiały wykończeniowe, gotowe elementy stolarskie i inne produkty. Jeśli planują Państwo remont domu albo wykończenie mieszkania, w naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie potrzebne materiały budowlane oraz wykończeniowe, bez potrzeby odwiedzania kilku, oddalonych od siebie sklepów i związanej z tym utraty cennego czasu.

Zajmujemy się sprzedażą materiałów niezbędnych do wykończenia wnętrza domu lub mieszkania. W naszej ofercie znajdą Państwo różne segmenty podłóg: drewniane, parkiety lite, deski, panele.

img (3)

 

Specjaliści w swoim fachu

Nasi fachowcy pomogą Państwu w doborze odpowiednich narzędzi, rodzajów farb oraz materiałów izolacyjnych. Dzięki naszej fachowej pomocy, idealnie i oszczędnie wykorzystają Państwo przeznaczony na remont budżet.

Z nami remont zawsze jest udany!

Mogą Państwo liczyć na pełną profesjonalizmu obsługę wraz z konsultacjami technicznymi i finansowymi, co ma szczególne znaczenie dla osób, które nie wiedzą jak dobrać na przykład odpowiednie technologie budowy, m.in. izolacje cieplne.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!